Why B-MOM?

למה לבחור בשירותים של B-MOM?

מיום הקמת בנק הזרע ותרומת ביצית של הרצליה מדיקל סנטר, B-MOM, החזון היה פשוט: להיות כתובת לכל גבר או אישה המעוניינים, או נאלצים, להיכנס לעולם טיפולי הפוריות. ההיבט המובהק של כך הוא סל השירותים הרפואיים במקום, שהוא הרחב ביותר שתמצאו בישראל. בואו להכיר את המקום בו מתחילים החיים.

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

B-MOM מספק מעטפת רחבה של פתרונות, עבור גברים ונשים כאחד. זה מתחיל עם האפשרות של הגבר לשמש תורם זרע מן המניין, מה שנעשה לאחר הליך מוקפד של בדיקה וסינון הכולל בין השאר סקר גנטי מורחב ובדיקת צ’יפ גנטי. גברים הנתקלים בבעיות פוריות, או חוששים שמקור הקושי הוא בהם, יכולים לעבור כאן תהליך יסודי של בדיקת זרע או השבחת זרע במידת הצורך. בנק הזרע מאחסן בהקפאה מנות של תורמים ישראלים, בין אם כחלק מהכנסתו למאגר התורמים, לטובת שימוש עתידי של הגבר או במסגרת טיפולי הפריה חוץ גופית.

מן העבר השני של המשוואה, B-MOM מאפשר לנשים להגשים את חלום ההורות באמצעות קבלת תרומת זרע, כאשר באפשרותן לבחור בין תורם ישראלי לבין מנות המיובאות לכאן במיוחד מבנקים מובילים בארצות הברית ובדנמרק. באפשרותה של האישה לקבל תרומת ביצית, כשגם כאן מדובר במאגר רחב ואיכותי שנבנה בקפידה.

העובדה שטיפולי הפוריות וההפריה מתבצעים בבית החולים עצמו מהווה יתרון משמעותי נוסף, שמקל מאוד על המטופלים וחוסך מהם מאמצים, זמן וכאבי ראש. ההליך המשולב אף מגדיל את אחוזי ההצלחה של הטיפולים, בין השאר עקב הבקרה המלאה והתיאום הקיים בין גורמי הרפואה השונים מתוך בית החולים.

מקצוענות בלתי מתפשרת

בנק הזרע של הרצליה מדיקל סנטר הוקם ב-2014, באישור משרד הבריאות, ומהווה חלק ממערך השירותים הרחב מאוד של בית החולים. יש משמעות לעובדה שמאחורי B-MOM עומד בית חולים לכל דבר ועניין. מיום הקמתו, אנחנו שמים דגש על איכות הטיפולים, הנעשים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
המכשור הטכנולוגי הוא החדיש ביותר, והגישות הרפואיות מתקדמות בכל קנה מידה. צוות בית החולים כולל מומחים בעלי ניסיון של עשרות שנים ומאות רבות של טיפולים מוצלחים.

גם עם הכלים המתקדמים של היום, אין אפשרות להבטיח באופן מלא שהתהליכים הנעשים בבנק הזרע יסתיימו בהצלחה. אלא שבאמצעות בקרה מלאה וביצוע הטיפולים והשירותים ללא דופי, ניתן להגדיל את היעילות של כל תהליך הנעשה כאן. ב-B-MOM לא מתפשרים, ועדות לכך היא הבדיקות הגנטיות הנחשבות לרחבות פי כמה מבנקי זרע אחרים בישראל ובעולם, ועל אחת כמה וכמה בהשוואה לבדיקות המתקיימות במערכת הציבורית או כחלק מהליך ההריון הסטנדרטי.

שירות אישי צמוד

כחלק מהמדיניות של הרצליה מדיקל סנטר, שמנו לנו ב-B-MOM למטרה ליצור חוויה נעימה ככל האפשר עבור הלקוחות. הלקוחות מקבלים יחס אישי וליווי לכל אורך הדרך, כאשר הצוות שלנו נמצא שם לכל שאלה או התייעצות. במטרה להקל עליכם ככל שניתן, את חלק מהשירותים תוכלו לקבל גם מהבית: לדוגמה, פתיחת התיק או אפילו הייעוץ הגנטי המבוצעים גם ב-Zoom.

יתרון משמעותי נוסף הוא הזמינות הגבוהה. חלק גדול משירותי B-MOM מוצעים שבעה ימים בשבוע, מה שרחוק מלהיות מובן מאליו בתחום. את בדיקות הזרע, למשל, אפשר לבצע באופן מיידי ולקבל תשובות ופיענוח עוד באותו יום. דוגמה נוספת היא תהליך ההזרעה התוך רחמית, אשר בזכות אותה זמינות גבוהה אפשר לתאם למועד האידיאלי מבחינת הביוץ של האישה ולטפל בזרע המשמש לתהליך במקביל.

הליך מקצועי, מהיר ומדויק לגברים המעוניינים לעבור בדיקת/השבחת זרע.

ההליך כולל שלושה שלבים עיקריים:

הזרעה/הפריה

ראיון אישי

זהו השלב שבו את תכירי את הצוות הרפואי, תתרשמי מחדר הטיפולים, תספרי מעט על עצמך ותזכי לסיור.
התאמת תוכנית הטיפול

קליטת ראיון אישי והתחלת התהליך

זהו השלב שבו את תכירי את הצוות הרפואי, תתרשמי מחדר הטיפולים, תספרי מעט על עצמך ותזכי לסיור.
בחירת תורם/תורמת

בחירת תורם

זהו השלב שבו את תכירי את הצוות הרפואי, תתרשמי מחדר הטיפולים, תספרי מעט על עצמך ותזכי לסיור.

צוות רופאי פריון בכירים מהמובילים בישראל

צוות רפואי
קרא עוד

ד”ר אלון קדם

מנהל בנק הזרע B-MOM
צוות רפואי
קרא עוד

גלי אורן-וסרמן

מנהלת שרות לקוחות
חץ כלפי מעלה
חזרה למעלה
Whatsapp