Why B-MOM?

למה לרכוש זרע ב B-MOM?

מהרגע שבו החלטת לנסות להיכנס להריון באמצעות תרומת זרע, התחלת תהליך מרגש שעשוי להסתיים בצורה הטובה ביותר מבחינתך: צאצא המגיח לאוויר העולם. אלא שכמו הרבה דברים אחרים בחיים, גם כאן צריך לשאול לא רק מה עושים, אלא גם איך ובעזרת מי. תשמחי בוודאי לשמוע שאת נמצאת במקום הנכון.

B-MOM, בנק הזרע ותרומת ביצית של הרצליה מדיקל סנטר, ישמח להיות שם בשבילך וללוות אותך במסע מרגש ממנו – המסע לעבר ההורות. אז למה כדאי לך לרכוש את מנות הזרע החשובות כל כך אצלנו?

מאגר תורמים רחב ואיכותי

ב-B-MOM, אנחנו עושים את כל המאמצים לספק לך קטלוג רחב ומגוון ככל שניתן של תורמי זרע. הרכבנו מאגר גדול של מועמדים, הן ישראלים והן תורמים זרים, כך שתוכלי לבחור על פי ההעדפות שלך לגבי סוג התרומה (למשל, תורם פתוח לעומת סגור) ובהתאם להעדפות האישיות שלך לגבי הנתונים האישיים של התורם, המאפיינים הפיזיים ואפילו המקצוע, התחביבים או הסלבריטאי שמזכיר אותו במראה שלו.

במאגר שלנו, הכמות ממש אינה באה על חשבון האיכות. המועמדים נבחרים בקפידה ועוברים מגוון רחב של בדיקות, כדי לוודא שהזרע שלהם הוא המשובח ביותר ובמטרה לראות למי ולאילו סוגי טיפולים הם עשויים להתאים.

בדיקות גנטיות נרחבות

התאמה גנטית אופטימלית היא שלב מרכזי בדרך להצלחת התהליך, וב B-MOM אנחנו לוקחים את זה כמה צעדים קדימה. הסקר הגנטי שהתורמים עוברים אצלנו הוא הרחב ביותר שניתן למצוא, הן בהשוואה לבנקי זרע אחרים בישראל ובעולם ועל אחת כמה וכמה אם מעמידים מנגד את המערכת הציבורית.

הבדיקה הגנטית כוללת: סקר גנטי, הבוחן נשאות לכ-53 מחלות גנטיות ולכ-150 מוטציות, בתורמי פרימיום:
1. סקר גנטי הכולל למעלה מ-360 בדיקות גנטיות ו-1,500 מוטציות ו/או בדיקת ריצוף גנטי מלא של כ 400 גנים.
2. בדיקת צ’יפ גנטי הבודק תוספות וחסרים של DNA כפי שמתבצע בבדיקת מי השפיר.
3. בדיקת קריוטיפ המאבחנת שינויים גדולים ברמת הכרומוזומים.
4. ייעוץ גנטי פרטני ומעמיק כולל עץ משפחה של מספר דורות.

את הממצאים הללו נשווה לבדיקה הגנטית שאת תבצעי, במטרה למצוא את השילוב האידיאלי עבורך ולוודא שאת והתורם הפוטנציאלי אינם נשאים של אותה מחלה גנטית.

זמינות גבוהה

תהליך של תרומת זרע ממש לא חייב להיות מסובך, עמוס בבירוקרטיה או ארוך. הדבר הראשון שאנחנו מקפידים עליו הוא קבלה מהירה של מנות הזרע שתרכשי. במקרה של תורם ישראלי הזמינות היא כמעט מיידית, בעוד שאצל תרומת זרע המגיעה מתורם זר (מאחד הבנקים המובילים בעולם, בארצות הברית או בדנמרק) תקבלי את התרומה עד שבעה ימים בלבד ממועד הבחירה וביצוע ההזמנה. מדובר בפרק זמן מהיר יותר מכל בנק זרע אחר.

הזמינות הגבוהה באה לידי ביטוי גם בשלבים הבאים והחשובים לא פחות של התהליך. בין אם את מבצעת הזרעה תוך רחמית ובין אם הפריה חוץ גופית, חשוב מאוד לבצע את הפשרת מנת הזרע והכנתה לתהליך (השבחת זרע) בעיתוי האידיאלי מבחינת הביוץ שלך – וכן, אפילו אם הזמן הזה הוא בסוף שבוע. בנק הזרע שלנו הוא מהיחידים הפועל שבעה ימים בשבוע, בזמינות גבוהה שתקל על התהליך ותקצר אותו ככל שניתן.

כל המידע בהישג יד

B-MOM הוא בנק הזרע אשר פועל בשקיפות מלאה. תוכלי לקבל את כל המידע על התהליך – מחירים, קטלוגים, גישה לבנקי זרע בחו”ל – בכל שלב ואפילו לפני שכף הרגל שלך דורכת בשערי בית החולים. המידע זמין, ולצד זה נעשים כל המאמצים להקל עליך ככל שניתן. מהסיבה הזו חלק גדול מהשלבים, ביניהם פתיחת התיק ואפילו הייעוץ הגנטי, יכולים להתבצע ב-ZOOM. המיקום הגיאוגרפי למעשה לא רלוונטי, ואנחנו יכולים לספק באותה מידה שירות לנתרמות מהרצליה, תל אביב, ירושלים, אילת או אפילו מעבר לים.

בד בבד, אנחנו מתחייבים לשמור באופן מלא על האנונימיות שלך לכל אורך הדרך. לא נעביר כל פריט אישי או מזהה לאף גורם. הצוות של B-MOM מתחייב על דיסקרטיות, מקצועיות ויחס אישי.

כל השירותים במקום אחד

B-MOM מספק את כל השירותים הנדרשים בתחום הפוריות תחת קורת גג אחת, מה שיחסוך לך הרבה כספים, מאמצים וכאבי ראש, או אפילו עשוי לשפר משמעותית את הצלחת הטיפולים. מעבר לבדיקות האישיות המקיפות ולסקר הגנטי הרחב, אנחנו מבצעים כאן תרומת ביצית, בדיקת זרע, השבחת זרע, טיפולי הפריה חוץ גופית ושאר טיפולים הכרחיים.

העובדה שהם מתקיימים כאן מקלה מאוד על התיאום בין אנשי המקצוע השונים ועל עמידה בלוחות הזמנים הקצרים ביותר שיש.
נשים רבות חוששות מהליכים רפואיים, על אחת כמה וכמה כאלה הקשורים לעולם המאיים של הריון ופוריות. עם השנים, למדנו ששיפור חוויית הביקור במקום עשוי מאוד להקל על הנתרמות. המיקום שלנו, על שפת מצוק בטיילת עוצרת הנשימה של הרצליה, תורם בוודאי לכך. ניתן להוסיף גם את האווירה הנעימה והעיצוב המזמין, המסייעים לתחושת הרוגע של הנשים ולהרגשה שלה לאורך הדרך.

הליך מקצועי, מהיר ומדויק לנשים המעוניינות ברכישת זרע.
ההליך כולל שלושה שלבים עיקריים:

הזרעה/הפריה

ראיון אישי

זהו השלב שבו תספרי על עצמך, תלמדי על הטכנולוגיה המשמשת את אנשי הצוות, תכירי את הצוות הרפואי, תתרשמי מחדרי הטיפולים ותזכי להסבר כללי על התהליך הצפוי.
התאמת תוכנית הטיפול

קליטה ופתיחת תיק רפואי

לאחר הריאיון הראשוני יחל תהליך קליטה קצר, אשר ייעשה בזמן המתאים והנוח לך – הודות למענה המידי ולזמינות הגבוהה שמציע לך בנק הזרע. בפגישה זו נכיר אותך טוב יותר, נבחן את התיק הרפואי שלך ונשאל שאלות משלימות.
בחירת תורם/תורמת

בחירת תורם

שלב זה מאפשר לך לבחור תרומת זרע ספציפית, על סמך שלל פרטים ומאפיינים כגון: הרגלי החיים שלהם, המשפחה שלהם, המראה הכללי שלהם (מבלי לחשוף את זהותם כמובן) ועוד.

צוות רופאי פריון בכירים מהמובילים בישראל

צוות רפואי
קרא עוד

ד”ר אלון קדם

מנהל בנק הזרע B-MOM
צוות רפואי
קרא עוד

גלי אורן-וסרמן

מנהלת שרות לקוחות
חץ כלפי מעלה
חזרה למעלה
Whatsapp