Why B-MOM?

למה לתרום זרע ב B-MOM?

תרומת זרע היא צעד מבורך מאלף ואחת סיבות: החל מהתגמול הכספי הנאה ועד ליכולת לאפשר לנשים שאינן מסוגלות להביא לאוויר העולם ילדים (זוגות נשים, נשים יחידניות מבחירה ועוד) להגשים את חלום ההורות. לאחר שגומלת בליבך ההחלטה לבדוק את ההתאמה שלך לתרומת זרע, עולה שאלה נוספת וחשובה לא פחות: איפה בדיוק לבצע את התהליך?

החדשות הטובות הן שאתה נמצא במקום הנכון. B-MOM, בנק הזרע ותרומת ביצית של הרצליה מדיקל סנטר, מציע שורה ארוכה של יתרונות לאלו שבוחרים לתרום זרע באמצעותו. הנה כמה סיבות שיגרמו גם לך להבין שזהו הפתרון האידיאלי עבורך.

התגמול

ב-B-MOM אנחנו לא רוצים שתעבוד קשה מדי, וזה נכון גם לגבי התגמול עבור כל דגימת זרע. עבור הדגימה תקבל סכום של 700 ש”ח נטו, כלומר, לאחר קיזוז המס על פי חוק (את הקיזוז אנחנו נבצע בשבילך). נעביר לך את התשלום ישירות לחשבון הבנק בהקדם האפשרי, כך שלא תצטרך לעשות כמעט דבר.

לא פחות חשוב: תוכל לתת עד 50 דגימות זרע, מה שמצטבר לסכומי כסף משמעותיים מאוד ומגדיל את האפשרות שלך לתרום לאחרים.

השירותים

בנק הזרע B-MOM של הרצליה מדיקל סנטר מספק את כל השירותים תחת קורת גג אחת, וזהו יתרון עצום גם מנקודת המבט של תורמי הזרע. אנחנו עורכים בדיקות גנטיות מקיפות לכל תורם ותורם, הרבה יותר מאשר אלה המתקיימות במסגרת התהליך הסטנדרטי בקופות החולים, כך שתוכל לקבל תמונת מצב מלאה לגבי איכות הזרע שלך. עבור הגברים שמתאימים לקחת חלק בתהליך, בהתאם לראיונות האישיים, לבדיקות הזרע הראשונות ולבדיקות הרפואיות המקיפות יותר, אנחנו מבצעים את כל הבדיקות על חשבוננו.

הצוות

צוות בנק הזרע של הרצליה מדיקל סנטר כולל רופאי פוריות ומומחים מהשורה הראשונה בישראל. המקצועיות משחקת תפקיד, הן במקרה של גברים המגיעים לצורך טיפולי הפוריות הנעשים כאן (דוגמת השבחת זרע או הקפאת זרע) והן עבור תורמי זרע. מרגע הכניסה בשערי בית החולים, תרגיש שאתה נמצא בידיים טובות.

האנונימיות

אנחנו מקפידים באופן מלא על החיסיון והאנונימיות של התורמים, בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר שהגדיר משרד הבריאות (וגם יותר מכך). במסגרת היותך תורם “סגור”, אנחנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לכל גורם, כולל כמובן הנתרמות הפוטנציאליות שמקבלות רק את הנתונים הכלליים שלך כך שיוכלו לבצע את הבחירה המושכלת עבורן. אנחנו מתחייבים להתנהל במלוא הרגישות והדיסקרטיות לכל אורך הדרך.

הנוחות

התהליך של דגימת זרע יכול להיות פשוט ומהיר בכל קנה מידה, ואנחנו לא מתכוונים רק לאקט עצמו (הנעשה בחדר מרגיע, עם אווירה נעימה). הצוות שלנו ילוו אותך לכל אורך הדרך ויהיה זמין לכל שאלה או בקשה. חלקים מסוימים בתהליך, למשל הייעוץ הגנטי המתבקש במקרה של נשאות למחלה גנטית מסוימת, יכולים להתבצע ב-Zoom בלי שתצטרך לצאת מפתח הבית.

האווירה

עשינו את כל המאמצים לספק לתורמי הזרע, לנרתמות ולאלו המגיעים למקום לטיפולי פוריות את התנאים המיטביים. זה מתחיל עם הלוקיישן שלנו: בקצה הטיילת המרהיבה של הרצליה, על שפת המצוק ומול המים התכולים של הים התיכון. זה ממשיך עם העיצוב, הנוחות והתנאים שמזכירים יותר בית מלון מאשר בית חולים. במילים אחרות: אצלנו, תרומת זרע יכולה להיות גם חוויה.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם לכל שאלה, בקשה או ייעוץ – ולהתקדם לעבר הצטרפות למאגר התורמים האיכותי שלנו.

הליך מקצועי, מהיר ומדויק לגברים המעוניינים לתרום זרע.
ההליך כולל שלושה שלבים עיקריים:

הזרעה/הפריה

תנאי סף ובדיקת זרע

השלב הראשון בתהליך הקבלה שלך כתורם זרע הוא בדיקה ראשונית של ההתאמה שלך לתהליך. עלייך לעמוד בדרישות הסף (גיל, גובה, מצב רפואי וכו'...) ולעבור בדיקת זרע ראשונית. במפגש ההכרות הראשון שמתקיים בבנק הזרע תצטרך לספק דגימת זרע על מנת לקבל תמונת מצב של איכות הזרע.
התאמת תוכנית הטיפול

ראיון עומק ובדיקות

בשלב זה אתה תעבור ראיון עומק אישי בו תספר על עצמך, על הרקע המשפחתי, על עיסוקך ועוד... במהלך המפגש אתה תעבור בדיקות נוספות על מנת להבטיח כי איכות הזרע אכן נשמרת.
בחירת תורם/תורמת

בדיקות גנטיות

בשלב זה תעבור בדיקה גנטית כדי ללמוד על מצב ה- DNA שלך ועל אפשרות לקיומם של פגמים / מחלות גנטיות. בדיקה גנטית היא תנאי חובה על מנת לבצע התאמה גנטית עם הנתרמת.

צוות רופאי פריון בכירים מהמובילים בישראל

צוות רפואי
קרא עוד

ד”ר אלון קדם

מנהל בנק הזרע B-MOM
צוות רפואי
קרא עוד

גלי אורן-וסרמן

מנהלת שרות לקוחות
חץ כלפי מעלה
חזרה למעלה
Whatsapp